Aktuality 2004

25.12.2004 - Sbor dobrovolných hasičů Štěchovice si Vás dovoluje pozvat na tradiční hasičský ples, který se bude konat 15.ledna 2005 od 20:00 hodin v restauraci Na Peškově. Od 14:00 hodin se bude ve stejný den a na stejném místě konat dětský maškarní karneval. Všechny srdečně zveme. Výtěžek z dětského karnevalu bude předán mateřské školce ve Štěchovicích.

24.12.2004 - Sbor dobrovolných hasičů Štěchovice děkuje soukromé firmě ZEMNÍ PRÁCE - AUTODOPRAVA -  panu  Miloši Neužilovi a paní Ivě Neužilové za jejich vánoční sponzorský dar. Tato rodinná firma věnovala našemu sboru elektrocentrálu HERKULES 2500. Ještě jednou děkujeme.

24.11.2004 - Náš sbor se zúčastnil cvičné evakuace budovy místní školy. Tuto akci naplánovalo a předem dohodlo vedení školy. Evakuace byla vyhlášena školní rozhlasem v 10:00 hodin a budova byla ihned vyklizena. Členové našeho sboru budovu zkontrolovali a evakuace byla ukončena. Pro žáky prvního stupně  byla poté uspořádána prohlídka hasičské cisterny. Prohlédnout naši Milču si přišla také mateřská školka.

foto:Jiřina Fontánová